Топ продаж








Зернодробарка Лан-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зернодробарка ЛАН-3 це високопродуктивне обладнання, за допомогою якого можна ефективно переробляти найрізноманітнішу сировину – зернові та бобові культури, кукурудзяні качани і не тільки. Особливо вона затребувана в сільському господарстві, де допомагає її власникам виготовляти добре засвоювані тваринами та домашньою птицею кормові суміші, які в результаті рівномірного дроблення повною мірою зберігають вітаміни та поживні речовини. Зернодробарка оснащена 2.5 кВт електродвигуном, здатним переробляти сировину практично будь-якої в'язкості та твердості в об’ємах до 320 кг/год., містким 12-літровим металевим приймальним бункером та окремим патрубком для подачі та подрібнення кукурудзяних качанів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Об'єм приймального бункера | 12 л |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип | Зернодробарка |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 250 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 31 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Кукурудзяні качани | 200 |
- Ціна: 6 450 ₴

