
Плуг для мотоблока П-17
Плуг належить до пасивного навісного обладнання. Основне завдання плуга — це перевернути верхній шар ґрунту. Оранка розпушує землю, роблячи її податливою і м'якою, у такий спосіб полегшуючи подальший посів. Під час оранки ушкоджуються бур'яни, що увійшли до зросту, але ще не зміцнялися. Завдяки обороту пласта землі, що не проросли насіння бур'янів, переміщаються в глибший шар ґрунту, що створює перешкоди на шляху проростання й багато бур'янів водночас гинуть. Перед висаджуванням великі грудки землі, які утворюються в процесі оранки, необхідно вирівняти за допомогою борони.
Плуг велика робоча частина товщина 2 мм, ніж товщина 4 мм, п'ята товщина 4 мм, упор робочого майданчика коло ф10 мм. Плуг являє собою єдину конструкцію зі змінним лемехом. Робоча зона виготовляється зі сталі завтовшки 2 мм. Крило кріпиться до підкривання, який з'єднує робочу частину плуга та змінний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Корунд |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Технічні характеристики | |
| використовується з мотоблоками | всіх типів |
| глибина оранки | 15 см |
| продуктивність | 0.1 га / год |
| ширина захоплення | 17 см |
| Габаритні розміри | |
| маса | 7 кг |
- Ціна: 1 100 ₴

