




Сівалка зернова для мотоблока 5 рядна анкерна
Сівалка напівпричіпна зернова 5 рядна 2BJ-5 призначена для комфортного висівання зернових за допомогою мотоблока або мототрактора потужністю від 6 к.с. Засипане в зернове відділення напівпричіпної сівалки на мотоблок 2BJ-5 насіння, самопливом заповнюють приймальні камери висіваючих апаратів. При русі сівалки з опущеними в робочому положенні сошниками котушки зернових апаратів, обертаючись, захоплюють насіння і викидають їх у воронки сім'япроводів. По сім'япроводах насіння надходить у сошник і потім, скочуючи, по стінках сошників потрапляють у підготовлену сошником борозенку.
Грунт обсипається зі стінок борозенки і засипає насіння. Від якості загортання насіння в ґрунт значною мірою залежать їх схожість і розвиток рослин.
Призначені для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби) та льону). Модифікація 2BJ-F має бункер для удобрення. Сівалка може бути використана для посіву насіння інших культур, близьких до зернових за розмірами насіння та нормами висіву (гречка, просо, сорго).
Характеристики- Глибина загортання насіння, 50 – 100 мм
- Міжрядна відстань, 150 – 300 мм
- Тип агрегатування: напівпричіпний
- Працює від: грунтозачепів
- Тип висівного апарату: котушка
- Робоча швидкість: 6 км/год
- Висіваються культури: пшениця, ячмінь, жито, овес, горох, гречка, просо, середньо і дрібнонасінні зернобобові культури
- Кількість рядків, 5 шт
- Потужність мотоблока, що агрегатується: від 6 л.с.
- Продуктивність, 0,43 га/год
- Ширина загортання насіння: 1200 мм
- Тип сошника: лаповий
- Маса, 52 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина захвату | 1200 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 5 |
| Продуктивність | 0.43 га/год |
| Робоча швидкість | 6 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 52 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість рядів | 5 |
| Ширина захоплення | 1200 мм |
| Глибина впровадження насіння | 10-60мм мм |
| Ширина міжрядь | 150-300 мм |
| Тип висівного механізму | лопатевої |
- Ціна: 7 690 ₴

